Domy, chaty a chalupy - Mesto Trnava

Reality 1-20 z 115

REALITY Trnava a okolie

TIMA Real* priestranná 4i novostavba, bungalov, Zavar, 550m2

Dátum pridania: 18.12.2014

....oveľa viac nehnuteľností a informácií z realitného trhu na www.timareal.sk ....kúpa možná na hypoúver v plnej výške! V prípade sprostredkovania úveru našou spoločnosťou znalecký posudok ZDARMA. Ponúkame na predaj pekný, priestranný 4i nízkoenergetický bungalov v obci Zavar, 6 km od Trnavy s výbornou dostupnosťou na D1 smer na BA, ZA, NR. Obec Zavar má kompletnú obč. vybavenosť vrátanie obchodov, služieb, reštaurácie, cukrárne. Stavba je nízkopodlažná so sedlovou strechou, osadená na pozemku o rozlohe 550m2, ZP: 170m2, UP: 132m2, pozostáva zo zádveria, 3 samostatných izieb, kuchyne prepojenej s jedálenskou časťou a obývacou izbou, technickej miestnosti, 2x kúpeľne a 3x WC. Dom bude dokončený v štádiu holodom s možnosťou dokončenia na klúč, postavený z Porfix plus + zateplenie polystyrénom Isover, plastové okná z vonkajšej strany vo farbe - org. nemecký profil Schuco s izolačným trojsklom, podlahová izolácia + ústredné kúrenie plyn - podlahové, stropná izolácia Nobasil + sádrokartonové stropné opláštenie, vnútorné omietky s malovkou, lakovaná strešná krytina Mediterran Danubia antrecit s originálnymi strešnými doplnkami, dokončená fasáda s farbou, v streche možnosť pochôdzného úložného priestoru, predpríprava na krb a elektrické vonkajšie žalúzie, napojenie na všetky IS - obec. voda, elektrika, plyn, kanalizácia. Dom s pozemkom plne uspokojí nároky 4-5 člennej rodiny s dostatkom súkromia a priestoru na odpočinok. Za výhodných podmienok ponúkame dokončenie na kľúč !!!

TIMA Real* priestranná 4i novostavba, bungalov, Zavar, 550m2

VÝBORNÁ PONUKA - rodinný dom, 10á pozemok, garáž, Križovany n/D

Dátum pridania: 15.12.2014

...iba u nás znalecký posudok ZDARMA... VÝBORNÁ PONUKA! Ponúkame na predaj rodinný dom v Križovanoch nad Dudváhom. Klasická kocka s rovnou strechou, menšia predzáhradka, garáž, pozemok o rozlohe 989 m2. Dispozícia: prízemie - vstupná chodba, kuchyňa, dve izby, kúpeľňa, WC, komora, poschodie - tri izby, WC, terasa. suterén - 3 x technická miestnosť, Dom je v slušnom pôvodnom stave /zachovalom/, napojený na všetky siete. Kúrenie ústredné - zabezpečuje plynový kotol, v izbách sú radiátory. Samostatne stojaca garáž o veľkosti 28m2, prístavba o veľkosti 31m2 /izba a sklad/ Kúpa možná na hypoúver v plnej výške! V prípade sprostredkovania úveru našou spoločnosťou znalecký posudok ZDARMA. Obec Križovany nad Dudváhom - plná občianska vybavenosť /deväťročná škola, škôlka, lekár, zubár, veterinár, lekáreň, vlak/, priame napojenie na R1. TT 6km, BA 45km, NR 30km

VÝBORNÁ PONUKA - rodinný dom, 10á pozemok, garáž, Križovany n/D

Starší rodinný dom so zaujímavým pozemkom

Dátum pridania: 12.12.2014

Ponúkame na predaj starší rodinný dom na zaujímavom 12á pozemku v Majcichove. Rekonštrukcia domu je nutná, momentálne neobývateľný. Siete: elektrina, obecná voda, studňa. Zaujímavá lokalita mimo centra obce "polosamota v spojení s prírodou". Pozemok v dostatočnej šírke aj na stavbu ďalšieho domu.

Starší rodinný dom so zaujímavým pozemkom

TIMA Real* novostavba, 4i bungalov, Bohdanovce n./T. - ZĽAVA !!

Dátum pridania: 12.12.2014

....oveľa viac nehnuteľností a informácií z realitného trhu na www.timareal.sk ....kúpa možná na hypoúver v plnej výške! V prípade sprostredkovania úveru našou spoločnosťou znalecký posudok ZDARMA. Ak hľadáte novostavbu ktorá nie je situovaná medzi niekoľkými desiatkami rozostavaných domov ako je v poslednej dobe už tradíciou - ponúkame riešenie. Pekný 4i nízkoenergetický bungalov v obci Bohdanovce nad Trnavou, 5 km od Trnavy s výbornou dostupnosťou na obchvat pred Trnavou smer na BA, ZA, NR. Stavba je nízkopodlažná so sedlovou strechou, osadená na pozemku o rozlohe 482 m2 + možnosť využívať obec. pozemok + 60 m2, ZP: 136m2, UP: 117m2, je situovaná v peknom prostredí s už existujúcou odrastenou zeleňou, s max. 1 susedom - takže v kľudnom prostredí, pozostáva zo zádveria, 3 samostatných izieb, kuchyne prepojenej s jedálenskou časťou a obývacou izbou, komory, technickej miestnosti, kúpeľne a WC. Dom bude dokončený v štádiu holodom s možnosťou dokončenia na klúč, postavený z Ytong lambda + zateplenie polystyrénom Isover, plastové okná z vonkajšej strany vo farbe - org. nemecký profil Schuco s izolačným trojsklom, podlahová izolácia + ústredné kúrenie plyn - podlahové, stropná izolácia Nobasil + sádrokartonové stropné opláštenie, vnútorné omietky s malovkou, lakovaná strešná krytina s originálnymi strešnými doplnkami, dokončená fasáda s farbou, v streche možnosť pochôdzného úložného priestoru, predpríprava na krb a elektrické vonkajšie žalúzie, napojenie na všetky IS - obec. voda, elektrika, plyn, kanalizácia. Dom s pozemkom plne uspokojí nároky 4-5 člennej rodiny s dostatkom súkromia a priestoru na odpočinok. Za výhodných podmienok ponúkame dokončenie na kľúč !!!

TIMA Real* novostavba, 4i bungalov, Bohdanovce n./T. - ZĽAVA !!

Rodinný dom po rekonštrukcii, 8,5 á pozemok, Suchá n/Parnou

Dátum pridania: 12.12.2014

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v obci Suchá nad Parnou. Dom po rekonštrukcii strechy, plastové okná, klimatizácia, ústredné kúrenie. Pekný pozemok o výmere 880m2. Všetky IS zavedené /plyn, elektrina, kanalizácia, voda/. Kúpa možná na hypoúver v plnej výške. K Vašej hypotéke od nás ako bonus dostanete ZNALECKÝ POSUDOK na nehnuteľnosť zdarma!

Rodinný dom po rekonštrukcii, 8,5 á pozemok, Suchá n/Parnou

TIMA Real* 2 podlažný dom na prenájom, F.Urbánka Trnava

Dátum pridania: 12.12.2014

Ponúkame na prenájom veľký 2 podlažný rodinný dom na ul. F. Urbánka v Trnave po rekonštrukcii. Dom je samostatne stojaci s parkovaním na pozemku alebo na ulici pred domom, pozostáva na 1 podlaží z kuchyne s komorou, 2 samostatných izieb, kúpeľne s WC, na 2 podlaží z kuchyne a 4 samostatných izieb, kúpeľne s WC. Dom je čiastočne zariadený, vhodný pre firmu ako sídlo resp. možnosť aj pre 2 firmy po jednotlivých podlažiach. Cena prenájmu 1000,-€ / mes. + energie za celok.

TIMA Real* 2 podlažný dom na prenájom, F.Urbánka Trnava

Novostavba 3i rodinného domu, Zvončín

Dátum pridania: 12.12.2014

...iba u nás znalecký posudok ZDARMA... Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu len 5km od Trnavy v obci Zvončín. Nachádza sa v kľudnej časti obce mimo hlavnej cesty. Výmera pozemku je 552m2, zastavaná plocha 135m2, obytná plocha 120m2. Je postavený z tehly, zateplenie 8cm polystyrén, fasáda. Dispozícia domu: priestranná vstupná chodba - roldoor, kuchyňa s jedálenským sadením prepojená s obývačkou - východ na terasu, spálne, detskej izby, kúpelne s WC. Dom je napojený na všetky inž. siete - elektrina, plyn, kanalizácia, obecná voda, vlastná studňa. Pozemok je oplotený, v súčasnosti okrasná záhrada. Za domom sa nachádza miestnosť využívaná na uskladnenie náradia. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Kúpa možná aj na hypoúver v plnej výške. U nás k prefinancovaniu nehnuteľnosti úverom ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA ....oveľa viac nehnuteľností a informácií z realitného trhu na www.timareal.sk ....

Novostavba 3i rodinného domu, Zvončín

ZĽAVA 9.000.-€ Rodinný dom v blízkosti priehrady, Bíňovce

Dátum pridania: 12.12.2014

...iba u nás znalecký posudok ZDARMA... Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Bíňovce vzdialenej 14 km od Trnavy. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s obývačkou, 2 obytných izieb, kúpeľne s vaňou a toalety. Čiastočne podpivničený, nová vodáreň. Prešiel rekonštrukciou: nové plastové okná so sieťkami proti hmyzu, nový bojler, kúrenie gamatkami. Pekný pozemok o výmere 830 m2, bezproblémové parkovanie vo dvore, dom je suchý a zdravý! V blízkosti Bolerázskej priehrady. Kúpa možná aj na hypoúver v plnej výške. U nás k prefinancovaniu nehnuteľnosti úverom ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA ....oveľa viac nehnuteľností a informácií z realitného trhu na www.timareal.sk ....

ZĽAVA 9.000.-€ Rodinný dom v blízkosti priehrady, Bíňovce

Viacfunkčná budova v lukratívnej časti Špíglsál, Trnava

Dátum pridania: 12.12.2014

Ponúkame na predaj multifunkčný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite, ul. Štefana Moyzesa v Trnave. Možné využitie ako sídlo firmy, kancelárie, ambulancia a bývanie, podkrovie o veľkosti cca 160-180m2 so samostatným vstupom využiteľné na prenájom. Garáž + parkovanie vo dvore pre 4 autá. Kúpa možná na hypoúver v plnej výške!

Viacfunkčná budova v lukratívnej časti Špíglsál, Trnava

EXKLUZÍVNY 4i rodinný dom s bazénom - Vajslova dolina

Dátum pridania: 12.12.2014

...iba u nás znalecký posudok ZDARMA... Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNU novostavbu 4 izbového rodinného domu v Trnave, časť Vajslova dolina. Celková výmera pozemku je 475m2, úžitková plocha je 240m2 + garáž 35m2 + pivnica 70m2. Rodinný dom je postavený z klasických materiálov: tehla, strešná krytina Bramac, okná drevené 3 komorové, zateplenie 10 cm polystyrénom, fasáda. Dispozične pozostáva: so vstupnej chodby, kuchyne spojenej s jedálňou a obývacou izbou čo vytvára jeden veľký priestor, hosťovská izba, na poschodí spálňa so šatníkom, detská izba, 1x veľká kúpeľňa o rozmeroch 35 m2 kompletne dokončená, 1x menšia kúpeľňa bez sprchového kútu. Zariadenie interiéru je z nadštandardných materiálov. K domu prislúcha altánok s kuchyňou o rozmeroch cca 42 m2. Keramický bazén Compass s plne automatickou filtráciou a ohrevom. Záhrada s parkovou úpravou ma podzemne automatické zavlažovanie. Dom, garáž, altánok a záhrada sú chránené alarmom. Nachádza sa v kľudnej lokalite mimo hlavnej cesty. Podrobnejšie info a foto na vyžiadanie. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Kúpa možná aj na hypoúver v plnej výške. U nás k prefinancovaniu nehnuteľnosti úverom ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA ....oveľa viac nehnuteľností a informácií z realitného trhu na www.timareal.sk ....

EXKLUZÍVNY 4i rodinný dom s bazénom - Vajslova dolina

Príjemný 3i domček v tichom prostredí pod Karpatmi

Dátum pridania: 12.12.2014

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 3i dom v tichom prostredí mimo hlavnej cesty v obci Lošonec. Vhodný ako víkendový prípadne na trvalé bývanie. Čiastočná rekonštrukcia - plastové okná, nový plynový kotol. Vlastná studňa, obecná voda, garáž za domom. Príjemné prostredie, pekný altánok na dvore. Od lesa cca 200m, Jahodník 10 min chôdze, Orešanská priehrada 15-20min.

Príjemný 3i domček v tichom prostredí pod Karpatmi

TIMA Real* 6+1i rodinný dom na bývanie i podnikanie Trnava

Dátum pridania: 12.12.2014

...iba u nás znalecký posudok ZDARMA... Ponúkame na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii vhodný na trvalé bývanie i podnikanie ul. Bulharská, Trnava. Dispozične pozostáva: prízemie - vstupná chodba so schodiskom na poschodie, priestranná kuchyňa s drevenou kuchynskou linkou zhotovenej na mieru, jedáleň prepojená s obývačkou v ktorej sa nachádza krb s prieduchmi na poschodie, kúpelňa s vaňou, sprchovým kútom a dvojumývadlom, samostatné WC. Poschodie: vstupná časť, 3x spálňa, kúpelňa so sprchovým kútom a WC. Celý dom je podpivničený - v pivničných priestoroch sa nachádza kuchyňa, 2x izba, kúpelňa - 2x sprchový kút, 2x umývadlo, WC. V celom dome sú drevené podlahy, drevené dvere so zárubňami, nábytok na mieru, na poschodí klimatizácia, kuchyňa a chodba s podlahovým kúrením, znížené sadrokartónové stropy, plastové okná a dlažby. Dom je vybavený alarmom, vonkajšia a garážová brána je na diaľkové ovládanie, dom je zateplený, vykurovanie a ohrev vody zabezpečuje plynový kotol. Na pozemku sa nachádza studňa, udržiavaná záhrada, altánok so sedením a vonkajší bazén. Dom je vo veľmi udržiavanom stave, k okamžitému nasťahovaniu a bez ďalších potrebných investícii. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Kúpa možná aj na hypoúver v plnej výške. U nás k prefinancovaniu nehnuteľnosti úverom ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA ....oveľa viac nehnuteľností a informácií z realitného trhu na www.timareal.sk ....

TIMA Real* 6+1i rodinný dom na bývanie i podnikanie Trnava

NOVOSTAVBA - bungalov + garáž, Križovany nad Dudváhom

Dátum pridania: 12.12.2014

...iba u nás znalecký posudok ZDARMA... Ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinné domu (bungalovu) v Križovanoch nad Dudváhom postavenom na 5,5á pozemku. Dispozícia: priestranná vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou a východom na terasu, tri samostatné izby, šatník, dostatočne veľká kúpeľňa, technická miestnosť. Celková zastavaná plocha domu je 159m2 (8x20m) + samostatná garáž o rozmeroch 4,5x8m. Dom sa predáva vo vyhotovení holodom (vymaľovaný, funkčné podlahové kúrenie + kotol zo zásobníkom, pochôdzna povala, vlastná studňa). Najväčším plusom okrem samotnej výbornej lokality je technické riešenie t.j. je postavený z tehly hr. 440 bez nutnosti zadusenia (zateplenia)! Kúpa možná na hypoúver v plnej výške! V prípade sprostredkovania úveru našou spoločnosťou znalecký posudok ZDARMA. Obec Križovany nad Dudváhom - plná občianska vybavenosť /deväťročná škola, škôlka, lekár, zubár, veterinár, lekáreň, vlak/, priame napojenie na R1. TT 6km, BA 45km, NR 30km

NOVOSTAVBA - bungalov + garáž, Križovany nad Dudváhom

novostavba 5i rodinného domu aj pre náročnejších

Dátum pridania: 12.12.2014

Ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu v obci Suchá nad Parnou. Projekt s následnou realizáciou, kvalita použitých materiálov aj samotné prevedenie je na najvyššej úrovni /zďaleka nie vždy sa s takou stretáme!/. Dom svojou veľkosťou, nádherným výhľadom a dispozíciou uspokojí nároky aj náročných klientov. Pozemok o veľkosti 430m2, zastrešená terasa, vysadená okrasná zeleň, udržiavaný trávnik s automatickou závlahou /vlastná studňa/ vzhľadom k veľkosti nenáročný na údržbu. Teplovzdušný krb s rozvodmi, štrukturovaná kabeláž v celom dome /každá izba televízne a dátové pripojenie/, centrálny vysávač, bezpečnostný systém vrátane kamerového s možnosťou diaľkovej kontroly. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Kúpa možná na hypoúver v plnej výške! V prípade sprostredkovania úveru našou spoločnosťou znalecký posudok ZDARMA. ....oveľa viac nehnuteľností a informácií z realitného trhu na www.timareal.sk ....

novostavba 5i rodinného domu aj pre náročnejších

Chata na Jahodníku murovaná - Smolenice

Dátum pridania: 12.12.2014

Ponúkame na predaj chatu v rekreačnej časti Jahodník. Čiastočné podpivničenie, menšia terasa, poschodie dve izby, prízemie obývačka + kuchynský kút. Pekné okolie, záhradný krb s možnosťou posedenia - umiestnenie priamo v lese v blízkosti ostatných chát.

Chata na Jahodníku murovaná - Smolenice

Vačší rodinný dom na Kopánke - aj ako dvojgeneračný

Dátum pridania: 11.12.2014

...iba u nás znalecký posudok ZDARMA... Ponúkame na predaj 6i rodinný dom v Trnave na Kopánke, ul. Špačinská. Dispozícia: prízemie - chodba, kuchyňa s komorou, dve izby, kúpeľňa, poschodie - štyri izby, kuchyňa, kúpeľňa. Kompletné podpivničenie, garáž /1 auto/ prechodná do dvora. Vo dvore menšia budova /70m2/ - po úpravách aj ďalšia bytová jednotka /samostatné merače energií/. Dom je vo výbornej kondícii, udržiavaný, 100% technický stav. Strecha po rekonštrukcii, plastové okná, nový kotol. Kúpa možná na hypoúver v plnej výške! V prípade sprostredkovania úveru našou spoločnosťou znalecký posudok ZDARMA.

Vačší rodinný dom na Kopánke - aj ako dvojgeneračný

Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, Šúrovce

Dátum pridania: 11.12.2014

...iba u nás znalecký posudok ZDARMA... Ponúkame na predaj rodinný dom so samostatne stojacou garážou v obci Šúrovce. Nachádza sa v tichej ulici na pozemku o výmere 205 m2 prístupnom z dvoch strán. Dispozičné riešenie domu je dve samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom. V dome boli čiastočne vymenené plastové okná, je zateplený s novou fasádou, kúrenie je plynové, nové krbové kachle, pekné drevenné stropy. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa + napojenie na obecný vodovod. V obci je kompletná občianska vybavenosť. Kúpa možná na hypoúver v plnej výške! V prípade sprostredkovania úveru našou spoločnosťou znalecký posudok ZDARMA.

Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, Šúrovce

Samostatne stojaci 4 + 1 rodinný dom, Vlčkovce

Dátum pridania: 11.12.2014

...iba u nás znalecký posudok zdarma... Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4 + 1 izbový rodinný dom so sedlovou strechou v obci s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Vlčkovce sa nachádzajú len 6km od krajského mesta Trnava. Výmera pozemku je 1014m2, úžitková plocha 140m2. Dispozične pozostáva: z kuchyne, kúpelne s WC, štyroch izieb, pivnice , garáže a menšej prístavby. Rekonštrukcia zahŕňa: novú kuchynskú linku, kúpelňu s vaňou a WC, nový plynový kotol, nové rozvody elektriky, podlaha je drevená. Pozemok je rovinatý s ovocnou záhradou. Dom je napojený na všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Veľmi dobrá dostupnosť na diaľnicu R1 a D1. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Kúpa možná aj na hypoúver v plnej výške. U nás k prefinancovaniu nehnuteľnosti úverom ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA ....oveľa viac nehnuteľností a informácií z realitného trhu na www.timareal.sk ....

Samostatne stojaci 4 + 1 rodinný dom, Vlčkovce

Novostavba 4i rodinného domu v Smoleniciach, výborná cena!

Dátum pridania: 11.12.2014

...iba u nás znalecký posudok ZDARMA... Ponúkame na predaj práve dokončenú 4i novostavbu rodinného domu v obci Smolenice. Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa + obývacia izba s východmi na terasu, tri izby, kúpeľňa s WC, samostatné WC s umývadlom, technická miestnosť /plynový kotol, solárny výmenník, vchod na podkrovie. Stavba je realizovaná s kvalitných materiálov: obvodové steny Porfix + zateplenie grafitový polystyrén /o 20% lepšie izolačné vlastnosti ako biely/, strecha Bramac s dvojitým zateplením, zateplené aj základy /8cm tvrdený polystyrén/, podlahové kúrenie v celom dome /kúpeľňa aj + radiátor/, presvetlenie kúpeľne a chodby zabezpečené svetlovodmi, solárny systém prepojený na ohrev teplej vody a aj na predohrev vody pre kúrenie, videovrátnik. Dom je skolaudovaný, v cene aj parkety v izbách, sanita. Najväčšou prednosťou okrem výbornej lokality sú veľmi nízke prevádzkové náklady /predpoklad menej ako 100€/mesiac celkovo/. Pekne upravená menšia okrasná záhrada s bazénom a altánkom na terase, vlastná studňa. Parkovanie možné vo dvore. Obec Smolenice - plná občianska vybavenosť a výborné možnosti relaxu. Kúpa možná na hypoúver v plnej výške! V prípade sprostredkovania úveru našou spoločnosťou znalecký posudok ZDARMA.

Novostavba 4i rodinného domu v Smoleniciach, výborná cena!

Zachovalý 4i dom, garáž, 10á pozemok, Križovany nad Dudváhom

Dátum pridania: 11.12.2014

REZERVOVANÉ!! ...iba u nás znalecký posudok ZDARMA... Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v Križovanoch nad Dudváhom. Je postavený na 11á pozemku, po čiastočnej rekonštrukcii /plastové okná a vchodové dvere, kúpeľňa, kuchynská linka/, samostatne stojaca garáž. Dom je zachovalý a vo veľmi dobrej kondícii, mimo hlavnej cesty - odporúčam vidieť. Kúpa možná na hypoúver v plnej výške! V prípade sprostredkovania úveru našou spoločnosťou znalecký posudok ZDARMA. Obec Križovany nad Dudváhom - plná občianska vybavenosť /deväťročná škola, škôlka, lekár, zubár, veterinár, lekáreň, vlak/, priame napojenie na R1. TT 6km, BA 45km, NR 30km

Zachovalý 4i dom, garáž, 10á pozemok, Križovany nad Dudváhom
Reality 1-20 z 115

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty1092.45 €Zostup
byty 1-izbove1335.86 €Zostup
byty 2-izbove1128.54 €Zostup
byty 3-izbove1032.68 €Zostup
byty 4- a viac izbove1002.66 €Zostup
byty garsonky1538.17 €Vzostup
domy758.88 €Vzostup
novostavby1122.80 €
pozemky46.92 €Vzostup

Domy, chaty a chalupy

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Trnave? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Trnava-Brestovany, Budmerice, Cífer, Hrnčiarovce nad Parnou Ružindol, Sereď, Suchá nad Parnou, Špačince, Šoporňa, Zavar
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang