A.DOM- stavebné firma

A.DOM- stavebné firma

A.DOM - stavebná firma, návrhy interiérového vybavenia, rekonštrukcie budov, Trnava

Adresa: Horné bašty 2, p.o.box 2, 917 01 trnava
Telefón:033 5511039
Kontaktná osoba:Ing. Marián Počuch a Ing. Peter
E-mail:adom@stonline.sk

Firma A.dom, spol. s r.o. vznikla vo februári 1995 zlúčením stavebno-projekčnej firmy Horváth, stavebnej firmy Počuch a architektonického ateliéru AD ateliér Viskupičová.

Pracovníci firmy majú bohaté skúsenosti a znalosti z oblasti stavebnítva získané v minulosti na projektovaní a výstavbe nových atypických objektoch, na modernizáciách a rekonštrukciách existujúcich budov a na návrhoch interiérového vybavenia.

Svoje znalosti sme využili a doplnili aj pri postgraduálnom štúdiu na tému rekonštrukcia a modernizácia budov a architektonická tvorba obnovy pamiatok. Sme členmi slovenskej komory architektov a stavebných inžinierov, vykonali sme odborné skúšky autorizovaný architekt, autorizovaný stavebný inžinier, stavbyvedúci a stavebný dozor

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.