A J Produkty a.s. - všetko pre kanceláriu, sklad, priemysel

A J Produkty a.s. - všetko pre kanceláriu, sklad, priemysel

A J Produkty - všetko pre kanceláriu, sklad, priemysel, Trnava

Adresa: sídlo Bulharská 42 917 02 Trnava, predajné miesto Galvaniho 7B 832 07 Bratislava
Telefón:2 48 214 712, 2 48 214 713
E-mail:info@ajprodukty.sk

OBCHODNÁ MYŠLIENKA

Koľkým firmám sa podarilo udržať ich pôvodný koncept predaja počas 27 rokov?Pravdepodobne len niekoľkým, ale AJ sa to naozaj podarilo. Náš zámer dodávať zákazníkom výrobky pre kancelárie, sklady, dielne a manipuláciu sa nikdy nezmenil. Rovnako sa nezmenil ani náš cieľ eliminovať prostredníkov medzi zákazníkmi a dodávateľmi. AJ koncepcia distribúcie produktov znamená dodávať atraktívny rozsah výrobkov cez katalógy predstavujúce praktický výber výrobkov.


Alexander Karelin, najväčší zápasník všetkých čias. AJ katalóg -91.

SPONZORING
Podpora športu. Počas posledných 25 rokov sa AJ katalóg stal známym v celej Európe.Koncept kombinácie obchodu a zábavy sformoval dizajn katalógu. Spojením reklamy s vrcholovými športovcami - mužmi aj ženami - a reklamnou podporou vybraných športov,AJ veľmi výrazne podporil veľa športov.Zo svojich reklamných kampaní nevylúčil ani rozhodcov.

ÚSPECH
Dlhodobá úspešnosť závisí od schopnosti firmy neustále zlepšovať svoje výrobky. V priebehu svojej histórie AJ kontinuálne vyhodnocovalo svoje výrobky a svojich dodávateľov. AJ si vybralo strategickú účasť na výrobkoch, ktoré z dôvodov svojej kvality a ceny sú významné pre budúcnosť. To viedlo AJ k rozhodnutiu o postupnom získaní kapitálových podielov vo firmách s celkovo viac ako 1000 zamestnancami. Za 25 rokov sa AJ stalo veľmi silnou značkou v Európe, ktorá pôsobí v záujme zabezpečenej budúcnosti aj v rámci on-line obchodovania.

EXPANZIA
Firma, ktorá bola dodávateľom vo Švédsku od začiatku, sa pevne etablovala vo všetkých škandinávskych krajinách pred 10 rokmi.Odvtedy nastala ďalšia expanzia. AJ katalóg sa teraz tlačí pre 17 krajín a je distribuovaný aj v Ázii /Singapur/. AJ je firmou, ktorá zvládla globalizáciu svojho obchodného konceptu bez toho, aby zabudla na svoje švédske korene.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.