ADINA - firma na zážitky

Hľadáš darček ale nevieš aký ? Vyber si z našej ponuky na www.adina.sk a zaži dobrodružstvo. Ale len tak daruj zážitok. Let balónom, jazda na ferrari...

ADINA - firma na zážitky

ADINA - firma na zážitky a darčeky v Trnave

Hľadáš darček ale nevieš aký ? Vyber si z našej ponuky na www.adina.sk a zaži dobrodružstvo. Ale len tak daruj zážitok. Let balónom, jazda na ferrari...

Adresa: Hviezdna 8011/20, 91701 Trnava
Telefón:0908070837
E-mail:michal@adina.sk

ADINA – firma na zážitky, s.r.o. bola založená dňa 02.04.2008 v Trnave. Všetko sa začalo asi pred troma rokmi, pred založením našej spoločnosti. Prvým impulzom bol zaujímavý článok o sprostredkovaní zážitkových darčekov pre klientov v jednom nemenovanom zahraničnom časopise. Tento článok ma neuveriteľne oslovil. Po dlhých prípravách, medzi ktoré patrilo riešenie grafických návrhov na darčekovom balení, na darčekovej poukážke, na sprievodnom liste, uzatváranie dodávateľských zmlúv ako aj realizácia a neustála aktualizácia našej web stránky, sme založili ako prví v Trnavskom kraji čisto „SLOVENSKÚ FIRMU NA ZÁŽITKY“ .

V súčasnej dobe Vám môžeme ponúknuť takmer 250 zážitkových aktivít, ktoré sme zoradili do prehľadných kategórií. V našej ponuke nájdete darčeky plných dobrodružstiev, adrenalínu, zábavy, ale tiež romantiky a oddychu, ktoré môžete darovať svojím blízkym, alebo ich sami vyskúšať.

Vážení zákazníci, veľmi si vážime Vášho záujmu o naše služby. A aby sme mohli neustále zlepšovať a rozširovať zážitkové aktivity pre Vás, budeme veľmi radi, keď nám dáte spätnú väzbu ohľadom spokojnosti s našimi službami.

Prajeme Vám veľa radosti a nezabudnuteľných okamihov pri prežití zážitkov, ktoré budú patriť len Vám a Vašim blízkym.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.