Advokát JUDr. Miloš Chrenko

Advokát JUDr. Miloš Chrenko

Advokát JUDr. Miloš Chrenko v Trnave

Adresa: Hlavná 23, 917 00 Trnava
Telefón:0908/528 648
E-mail:chrenko@akchrenko.sk

Advokátska kancelária JUDr. Miloša Chrenka je dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária, ktorá poskytuje právne služby domácim a zahraničným fyzickým a právnickým osobám v hlavných oblastiach slovenského právneho poriadku na celom území Slovenskej republiky.

Špecializujeme sa najmä na oblasť občianskeho práva /osobitne majetkové právo, právo nehnuteľností/, pracovné právo a na obchodné právo.

Právne služby ponúkame tiež v oblasti práva rodinného a trestného.

V záujme komplexnosti poskytnutia právnych služieb našim klientom, spolupracujeme s externými odborníkmi vo viacerých oblastiach a vieme splniť aj individuálne požiadavky klienta.

Poskytujeme služby zaručeného elektronického podpisu, prostredníctvom ktorého šetríme klientom čas a najmä peniaze.

Požiadavku komplexnosti právnych služieb zabezpečujeme prostredníctvom úzkej spolupráce s exekútorskými a notárskymi úradmi, daňovými poradcami, súdnymi znalcami, tlmočníkmi a realitnými kanceláriami. Právnu pomoc poskytujeme i v anglickom jazyku, v prípade potreby za spolupráce tlmočníka aj v inom jazyku.

Základnými princípmi výkonu advokácie sú dôsledné zachovávanie povinnosti mlčanlivosti, individuálny prístup ku klientovi a absolútna priorita záujmov klienta pred záujmami ostatných osôb. Presadenie záujmu klienta právnymi prostriedkami v súlade so zákonom je primárnym cieľom poskytovania právnej služby, ktorý má prednosť pred záujmami iných subjektov ako aj pred záujmami samotného advokáta.

Uvedomujeme si dôležitosť klienta a jeho spokojnosť je naším základným cieľom. Spoluprácu s klientom chápeme nielen ako strohé riešenie konkrétneho právneho problému, ale snažíme sa o to, aby sme sa pre klienta stali silnými odbornými partnermi, ktorí ho budú opakovane prevádzať cez spleť právnych vzťahov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.