Advokátska kancelária JUDr. Ján Januška a JUDr. Ľubica Janušková

Advokátska kancelária JUDr. Ján Januška a JUDr. Ľubica Janušková

Advokát, Advokátska kancelária JUDr. Ján Januška a JUDr. Ľubica Janušková v Trnave

Adresa: Dolné bašty 2, 917 01 Trnava
Telefón:033 / 55 11 535
E-mail:januska2@stonline.sk

Profil kancelarie:

Advokátska kancelária začala svoju činnosť 1.1.2004. Prioritou kancelárie je poskytovanie služieb v oblasti trestného práva. Poskytuje aj služby v oblasti občianskeho a rodinného práva, pozemkového práva a správneho práva. Advokátsku prax vykonáva na celom území Slovenskej republiky. Svojim klientom ponúka profesionalitu a vysokú kvalitu služieb založenú na dlhoročných skúsenostiach.

V advokátskej kancelárii pôsobia advokáti:

JUDr. Ján Januška - Absolvoval Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave v roku 1982. Titul doktora práv získal v roku 1984. V rokoch 1982 – 2003 pôsobil ako prokurátor Okresnej prokuratúry v Trnave. V rokoch 1997 – 2003 zastával funkciu Okresného prokurátora v Trnave. Od roku 2004 je registrovaným členom Slovenskej advokátskej komory.

JUDr. Ľubica Janušková - Absolvovala Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave v roku 1982. Titul doktora práv získala v roku 1983. V rokoch 1983-2004 pracovala v štátnej správe, najmä v oblasti pozemkového práva. Od roku 2005 je registrovaným členom Slovenskej advokátskej komory.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.