AGENCY J.H. - Ján Hrčka - hudobná agentúra

Predmetom činnosti je organizácia kultúrnych a spoločenských podujatí, ich technické zabezpečenie a agentúrna činnosť s tým spojená. Okrem uvedených činností sa naša agentúra zaoberá reklamou a propagáciou týchto podujatí.

AGENCY J.H. - Ján Hrčka - hudobná agentúra

AGENCY J.H. - Ján Hrčka - hudobná agentúra, Trnava

Predmetom činnosti je organizácia kultúrnych a spoločenských podujatí, ich technické zabezpečenie a agentúrna činnosť s tým spojená. Okrem uvedených činností sa naša agentúra zaoberá reklamou a propagáciou týchto podujatí.

Adresa: Beethovenova 3, 917 08 Trnava
Telefón:905/385 784, 903/796 484, 905/524 770, 904/699 472
Kontaktná osoba: Ján Hrčka
E-mail:zvuk@agenturajh.sk

Agentúra Agency J.H. vznikla v roku 1995. Hlavným predmetom jej činnosti je organizácia kultúrnych a spoločenských podujatí, ich technické zabezpečenie a agentúrna činnosť s tým spojená. Okrem uvedených činností sa naša agentúra zaoberá reklamou a propagáciou týchto podujatí.

Dôvod, prečo pri organizovaní akéhokoľvek typu Vašej akcie je výhodné zaistiť si balík služieb od jedného dodávateľa, je jednoduchý. Pri spájaní viacerých činnosti dochádza k zvýšeniu výsledného efektu Vami organizovanej akcie. Schopnosti obsluhujúcich špecialistov sa spravidla dopĺňajú.

Dovoľte nám uviesť konkrétny príklad: Organizujete festival, koncert, turné či promo akciu a potrebujete doslova či obrazne uskutočniť Váš projekt „na zelenej lúke“. Budete určite potrebovať pódium. To postavíme v rozmeroch a výške podľa vašho zadania. Pódium je potrebné zastrešiť a to buď malou kopulovou strechou, alebo veľkou hliníkovou konštrukciou. Ak uvažujete o veľkej akcii, zvoľte hliníkovú konštrukciu. Pomocou tejto konštrukcie je možné pódium nielen zastrešiť nepremokavou plachtou, ale nainštalovať na konštrukciu svetelne rampy a zvukovú aparatúru. Ak je zámerom na vašej akcii prezentovať ľubovoľný produkt, nie je problém na konštrukciu zavesiť projekčné plátno a projektor pre veľkoplošnú projekciu. Všetko z našich ponúkaných služieb. Od dovozu všetkej techniky a aparatúr, cez jej odbornú inštaláciu, až po kompletnú niekoľkohodinovú či niekoľkodňovú produkciu, kde techniku obsluhujú profesionálni zvukári, osvetľovači, kameramani a technici. Stavbu pódiovej scény, konštrukcií a potrebných doplnkov s Vami radi prekonzultujú naši odborníci. Doporučíme Vám zvukovú a sveteľnú techniku na základe Vašich požiadaviek a predstáv.

Zaistenie kompletnej služby od jedného dodávateľa je prijemné i časovo nenáročné. Jednáte totiž iba s jedným subjektom. A taktiež naša Agency J. H. toto riešenie uprednostňuje. Dáva jej totiž skvelú možnosť zaistiť Vašu spokojnosť a odviesť perfektnú profesionálnu prácu.

Uplatnenie našich služieb:

* Folkové, folklórne, rockové, country, jazzové festivaly a samostatné koncerty
* Muzikály a rockové opery, módne prehliadky
* Tanečné vystúpenia
* Promo a prezentačné akcie, semináre, školenia, výstavy, veľtrhy a volebné mítingy
* DJ na diskotéky, svadby, stužkové, súkromné a firemné oslavy
* Ozvučovanie symfonických orchestrov
* Digitálne nahrávacie štúdio, záznam podujatia pomocou kamier
* Predaj a montáž profesionálnej audio techniky

Vážené dámy a pani,

dovoľte mi Vám poďakovať za Váš záujem o služby našej agentúry. Dúfam, že táto stránka, Vám pomôže si správne zvoliť tú najlepšiu kombináciu našich služieb na Vašej akcii.

Teším sa na spoluprácu s Vami a prajem Vám veľa úspechov.
Ján Hrčka, majiteľ agentúry Agency J. H.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.