AITEN, a.s. - informačné technológie, riadenie projektov

Systémová integrácia, Správa a údržba technologických zariadení, Správa technickej dokumentácie, Riadenie projektov, Manažérske systémy

AITEN, a.s. - informačné technológie, riadenie projektov

AITEN - informačné technológie, riadenie projektov, Trnava

Systémová integrácia, Správa a údržba technologických zariadení, Správa technickej dokumentácie, Riadenie projektov, Manažérske systémy

Adresa: Sibírska 1, 917 00 Trnava
Telefón:33 599 1801
E-mail:aiten@aiten.sk

Podstatou nášho úspechu je schopnosť flexibilne reagovať na požiadavky našich klientov. Na základe dôkladného poznania ich potrieb ponúkame optimálne riešenia, hľadáme a vyvíjame najvhodnejší informačný systém, poskytujeme v praxi osvedčené produkty a prispôsobujeme ich zákazníkovým zámerom, radíme, ktorá zo služieb bude pre napĺňanie klientových cieľov a vízií najužitočnejšia.

Systémová integrácia

Heterogénnosť systémov a aplikácií je dnes bežný jav. Pred systémovým integrátorom stojí úloha vytvoriť funkčný a efektívny systém. Systém, ktorý obstojí v nepretržitej prevádzke a je odolný voči výpadkom techniky alebo zlyhaniu ľudského faktora. To sa dá dosiahnuť iba profesionálnou integráciou systémov, ktoré tak vytvoria jeden fungujúci organizmus - informačný systém, ktorý umožní venovať sa podnikaniu a napĺňať Vaše ciele.

Ideálny informačný systém je transparentný, umožňuje prehľadné sledovanie materiálových i finančných tokov, zlepšuje operatívne aj strategické riadenie a zjednodušuje jeho vyhodnocovanie. Z niekoľkoročnej praxe vieme, že aby dokázal sledovať líniu zmenených požiadaviek, musí byť aj veľmi prispôsobivý. Taká je systémová integrácia poskytovaná spoločnosťou AITEN.


Riadenie projektov

Moderný podnik, najmä ak je veľký a jeho záujmové spektrum je široké, si vyžaduje výkonnú informatickú podporu. Investícia do projektového riadenia sa vráti v podobe špičkových výsledkov. Zvýši sa efektivita práce, sprehľadní sa komunikácia jednotlivých zložiek projektovej aktivity a zdokonalí sa koordinácia projektov. S tým priamo súvisia aj ekonomické výhody: lepšia kontrola zníži náklady, čas realizácie sa výrazne skráti a ušetrený čas sa využije pri ďalších úlohách.

Manažérske systémy
Riadenie kvality sa stáva pre úspešné spoločnosti nevyhnutnosťou. Výsledkom riadenia kvality je nielen dosiahnutie kvality, ale aj jej trvalý rast. Cestou je transformácia hierarchického riadenia podnikov na riadenie procesné. Pochopenie, optimalizovanie a rešpektovanie procesov sa stáva silným nástrojom riadenia kvality spoločnosti.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.