AMARIS s.r.o. - autodoprava IVECO

Autodoprava amaris - privezieme Vám všetko na čas a za rozumnú cenu. Nákladná doprava vozidlami IVECO.

AMARIS s.r.o. - autodoprava IVECO

AMARIS - autodoprava IVECO, Trnava

Autodoprava amaris - privezieme Vám všetko na čas a za rozumnú cenu. Nákladná doprava vozidlami IVECO.

Adresa: Bernolákova 40, 917 01 Trnava
Telefón:33 55 16 162
Kontaktná osoba:konateľ Zmund Richard
E-mail:amaris@stonline.sk

Firma Amaris s.r.o. je mladá dynamická rozvíjajúca sa spoločnosť, zaoberajúca sa medzinárodnou autodopravou a prepravou tovaru založená v roku 2002. Postupom času sa začala prispôsobovať narastajúcim požiadavkám zákazníkov a začala zvyšovať svoje možnosti pre uspokojenie ich potrieb. Najväčší rozvoj zaznamenala firma od roku 2004, odkedy každý rok do jej vozového parku pribudli priemerne 3 nové vozidlá.

Dopravná aj špedičná zložka firmy sa orientuje na celú Európu, so špecializáciou na členské štáty únie. V súčasnom stave svetovej ekonomickej krízy sa Amaris s.r.o. snaží uľahčiť svojim zákazníkom ich neľahkú situáciu a dokázala znížiť ceny prepravného asi o 10%, avšak pri zachovaní pôvodnej kvality.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.