Attractive Body - štúdio krásy

Štúdio krásy zamerané na formovanie a tvarovanie postavy, na boj s celulitídou - prístrojom LPG od Endormologie, ako i doplnkovými metódami - anticelulitídne masáže a zábaly. Ďalej ponúkame wellnes masáže, luxusné relaxačné kozmetické ošetrenia a iné..

Attractive Body - štúdio krásy

Attractive Body - wellnes, masáže, kozmetické ošetrenia štúdio krásy v Trnave

Štúdio krásy zamerané na formovanie a tvarovanie postavy, na boj s celulitídou - prístrojom LPG od Endormologie, ako i doplnkovými metódami - anticelulitídne masáže a zábaly. Ďalej ponúkame wellnes masáže, luxusné relaxačné kozmetické ošetrenia a iné..

Adresa: Sladovnícka 12, 917 01 Trnava
Telefón:0918531383
E-mail:attractivebody@post.sk

Vitajte vo svete Attractive Body

kde Vám ponúkame:

· neobyčajný zážitok pre Vaše zmysly

· pocit absolútnej pohody

· kompletnú radu ošetrení pre Vaše telo

· okamžité a dlhotrvajúce výsledky

· odpočinok a únik od každodenného napätia

Každá z nás túži byť krásna, štíhla, úspešná a príťažlivá, chceme byť vždy v skvelej kondícii a pritom vyzerať dobre.. Nepochybne je pre väčšinu žien vonkajší vzhľad veľmi dôležitý ako v súkromnom, tak i pracovnom živote.

Vyskúšali sme pre Vás viaceré možnosti, ako dosiahnuť vytúženú postavu a mladšiu tvár a po mnohých pokusoch sme našli cestu.. Pri použití prístroja LPG s prípravkami [comforte zone] a kozmetiky Maria GALLAND sme pocítili výrazný účinok a boli sme spokojné s výsledkami. Cítime sa oveľa lepšie, sebaistejšie, čo nás následne robí spokojnejšími a tieto pocity prenášame aj na svojich blízkych, ktorí túto skutočnosť veľmi oceňujú.

Preto Vás radi privítame v našom štúdiu krásy, zdravia a relaxu Attractive Body, ktorý poskytuje širokú paletu služieb pre ženy i mužov. Vybrať si tu môžete zo skutočne bohatej škály najnovších hitov starostlivosti o telo a tvár výhradne luxusných značiek - prístrojov LPG Lipomassage a Liftmassage, rituály krásy, relaxu a hlbokého uvoľnenia [comfort zone] obohatené jedinečnou francúzskou kozmetikou Maria Galland.

Všetky procedúry sú veľmi efektívne, dodávajú pocit pohody a radosti, povzbudzujú psycho-fyzickú rovnováhu a harmonizujú telo i myseľ a najmä – pomôžu naplniť ciele, po ktorých túžime.

Takže milé dámy, je už len na Vašom rozhodnutí zahájiť zmenu .. a prísť k nám. Veľmi sa tešíme na Vašu návštevu!

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.