AUTOSERVICE Skukálek

AUTOSERVICE Skukálek

AUTOSERVICE Skukálek - predaj vozidiel škoda, servis, Trnava

Adresa: Nitrianska cesta 15, 917 01 TRNAVA
Telefón:033 5545 730
E-mail:autoservice@stonline.sk

Autosalón - predaj nových automobilov značky ŠKODA
Sme autorizovanými predajcami značky ŠKODA. V ponuke máme kompletný sortiment tejto značky, sme v on-line spojení s generálnym distribútorom tejto značky v Čechách, takže môžeme uspokojiť aj menej obvyklé požiadavky našich zákazníkov.

Škoda - servis, sme autorizovaným dealerom značky ŠKODA a taktiež zabezpečujeme aj záručný a po záručný servis tejto značky.

Autoservis, poskytujeme kompletnú ponuku servisných služieb pre majiteľov všetkých značiek automobilov. Máme dlhoročné skúsenosti s poskytovaním služieb motoristom a veľa spokojných zákazníkov a to nielen z blízkeho okolia. Náš nový autoservis je vybavený najmodernejšou technikou ktorú obsluhuje skúsený personál.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.