AX MERLIN, s.r.o. - mraziarne

AX MERLIN, s.r.o. - mraziarne

Mraziarne AX MERLIN - distribúcia mrazeného tovaru, skladovanie, balenie, Hrnčiarovce nad Parnou

Adresa: Dlhé Lúky 4, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou
Telefón:335533416
Kontaktná osoba:p. Hrabovský
E-mail:axmraziarne@axmraziarne.sk

AX Merlin s.r.o. bola založená roku 1999 s primárnym cieľom importovať mrazené morské ryby a výrobky z nich na Slovensko.

Výsledkom tejto aktivity sa stalo rozhodnutie o založení vlastných mraziarní. Počas roku 2004 sme postavili nové moderné mraziarne s kapacitou 1300 m3. Tieto mraziarne zodpovedajú všetkým štandartom Európskej únie, získali sme licenciu HACCP. Mraziarne sa nachádzajú v industiálnej zóne ( bývalý areál TAZ Trnava ).

Z hľadiska logistiky sme situovaní pri hlavnom ťahu na Bratislavu ( stará cesta ), v budúcnosti počítame i so železničnou prípojkou. Firma sa toho času zaoberá hlavne skladovaním mrazeného tovaru pri teplote do -22°C, balenie mrazenej zeleniny, rezanie a porcovanie mrazených rýb a vákuové balenie. V blízkej budúcnosti by sme radi začali s distribúciou mrazeného tovaru.

Skladovacia priestory: 1300 m3

Mrazenie do – 22°C

Otváracie hodiny: Po – Pi 8:00 – 16:00,
v prípade nutnosti do 20:00 taktiež v sobotu.

V blízkej buducnosti rátame s prístavbou ďaľsích 10 000 m3.

Balenie mrazenej zeleniny, rýb a pod.

Porcovanie mrazencýh rýb

Vákuové balenie

Skladovanie

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.