CARGO TRNAVA, spol. s r.o.

CARGO TRNAVA, spol. s r.o.

CARGO TRNAVA - kamiónová, železničná a námorná doprava

Adresa: Spartakovská 40, 917 00 Trnava
Telefón:33/5502615, 33/5502615–7, 33/5346171
E-mail:sped@cargo-trnava.sk

Spoločnosť Cargo Trnava spol. s r.o. pôsobením v oblasti medzinárodnej kamiónovej prepravy a logistických služieb sa radí k popredným slovenským firmám, pôsobiacich v medzinárodnej preprave tovaru. Od svojho vzniku prechádza neustálym vývojom, ktorý reaguje na stále rastúce potreby náročných zákazníkov.

Sídlo spoločnosti Cargo Trnava je vo vlastnom spedičnom dome v Trnave, kde sa nachádza i centrála s kompletným zázemím a spoločne s pobočkou v Prešove ponúka svojím zákazníkom celé spektrum prepravných služieb v rámci systému materskej spoločnosti Cargo Prague. Tím odborníkov je vždy pripravený ponúknuť každému zákazníkovi optimálne riešenie jeho prepravných požiadaviek a na profesionálnej úrovni ich následne aj zabezpečiť. V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.

* medzinárodná kamiónová doprava
* vnútroštátna kamiónová doprava
* prepravy všetkými typmi vozidiel 1 – 24 tony
* prepravy chladiarenskými a izotermickými vozidlami
* prepravy nebezpečného nákladu dľa ADR
* prepravy citlivého tovaru
* nadrozmerné prepravy
* prepravy tovaru formou dokládok
* pripoisťovanie zásielok
* poradenstvo

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.