Chladtrans - špedícia, nákladná doprava, autoservis

Chladtrans - špedícia, nákladná doprava, autoservis

Chladtrans - špedícia, nákladná doprava, autoservis, Trnava

Adresa: Sereďská 249, 917 05 Trnava
Telefón:33 554 35 75, 905 611 324
E-mail:chladtrans@chladtrans.sk

Spoločnosť Chladtrans pôsobí na slovenskom trhu prepravy chladených a mrazených výrobkov od roku 1993. V tej dobe sme dopravu realizovali pomocou ľahkých nákladných áut. V roku 1996 sme rozšírili dopravu v rámci celej Európy a o 3 roky neskôr ako reakcia na potreby trhu pribudla aj divízia kamiónovej prepravy.
Aby sme mohli pružne regovať na vzniknuté technické problémy s vozidlami zriadili sme divíziu servis ktorá sa zaoberá opravou a údržbou nákladných motorových vozidiel. V súčasnej dobe poskytujeme pružný servis nákladných vozidiel aj pre externé spoločnosti.

Servis

Pre zvyšujúce sa požiadavky spoločnosti na rychlu reakciu pri poruche vozidla, sme v roku 1995 založili divíziu servis. Poskytujeme

* profesionálne servisné zázemie pre LKW
* predaj náhradných dielov
* predaj cenovo výhodnej nafty
* predaj pneumatík
* výmena oleja a kompletná údržba
* pozáručné opravy nákladných vozidiel

Presnosť
Pri doprave tovaru je mimoriadne dôležité aby bol na mieste včas. Vysoká spoľahlivosť našich pracovníkov, kvalitné služby a spoľahlivý vozový park, zabezpečia že budete na správnom mieste v správny čas. Samozrejmosťou je presne dodržiavanie dohodnutých podmienok prepravy, či už ide presne stanovenú teplotu, trasu, alebo iné špeciálne požiadavky klienta.

Flexibilita

Náš vozový park obsahuje 9 vozov od 2,5 tony a 3 vozidlá do 24 ton s chladiacou skriňou. Vieme dopraviť po celej Európe nielen rýchlokaziaci sa tovar ale aj, ADR tovar na paletách. V rámci služieb klientom poskytujeme aj zasielateľské služby a vyťažovanie vozidiel.

Tradícia

Spoločnosť poskytuje svoje služby od roku 1993 a v minulom roku slávnostne vstúpila do druhého desaťročia existencie.

Kvalita

V spoločnosti vnímame fakt že kvalita a spoľahlivosť sú jedinou cestou ktorá vedie k obchodnému úspechu. Za viac ako 10 rokov existencie sme spolupracovali s viac ako 1000 klientami.

Našim cieľom je spokojný zákazník ktorý sa ku nám vráti.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.