CITY HOTEL ***

CITY HOTEL ***

CITY HOTEL *** - ubytovanie, stravovanie, Trnava

Adresa: Františkánska 21, 917 01 TRNAVA
Telefón:33 55 11 220, 221
E-mail:cityhotel@cityhotel.sk

6 Apartmánov kompletne zariadených a vybavených pre stredné a krátkodobé ubytovanie. Najväčší apartmán má viac ako 60 m2 a najmenší 25 m2.Dva z nich sú vybavené kuchynkou a majú oddelenú spálňu a obývaciu miestnosť.

snažíme sa vytvoriť pre našich hostí príjemné prostredie počas dní,ktoré trávia mimo svojho domova, rodiny a priateľov, a preto vo svojom Apartmáne okrem iného nájdete

* pracovné miesto s pripojením na internet, ak treba prácu dokončiť ,,DOMA,,
* káblovú televíziu s vašimi obľúbenými programami a správami vo vašom jazyku, aby ste vedeli,čo sa stalo ,,DOMA,,
* sedaciu súpravu alebo pohovku pre večerný odpočinok strávený pri televízii ako,,DOMA,,.

Do divadla, do parku, do kina, na námestie, do obchodného domu, do kostola, do športovej haly, na štadión, na kúpalisko, do banky, do fitnescentra. Všade tam sa dostanete, pešo a do 5 minút. Pritom vaše vozidlo môžete pohodlne zaparkovať priamo pred vašim Apartmánom.


Skúsenosti, získané pri prevádzke hotela City v Piešťanoch od roku 1999, kde našou hlavnou klientelou sú manažéri vznikajúcich, ale aj už zabehnutých firiem, sa snažíme preniesť do zariadenia, vybavenia a služieb Aparthotela v Trnave.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.