Úvod > Články a rady > Firemné články > Sirupy a nápoje pre športovcov od 6 rokov. Pred, počas a po výkone od COFFEA (izotonický, hypotonický a hypertonický nápoj)

Sirupy a nápoje pre športovcov od 6 rokov. Pred, počas a po výkone od COFFEA (izotonický, hypotonický a hypertonický nápoj)

 

        SSS_iontove_sirupy_napoje_pre_sportovcov_coffea_trakovice_hlohovec-blog.jpg

Sirupy sú určené pre mládež od 6 rokov. Sú vyrobené z kvalitných materiálov pre zdravú výživu. Vyvíjali sa tri roky v spolupráci s univerzitou SPU Nitra Slovensko, odborníkmi na potraviny z Rakúska a distribútormi z Českej republiky. Pri správnom miešaní sirupu s vodou získate správnu osmolalitu pre organizmus. Takto pripravené nápoje primerane dopĺňajú stratu minerálov a tekutín počas športového výkonu, eliminujú stratu využitia dôležitých minerálov. Športovci nepociťujú zvýšenú únavu a predchádzajú tak poškodeniu svalových mikrovlánkien, svalovej únave. Nápoje z SSS podporujú rýchlejšiu regeneráciu organizmu po výkone. Obsahujú: koenzým Q10, vitamíny A, C, D, E a B komplex, Ionty Na, K, Ca, Zn, Fe, Mg, Se, P, Cu, ovocné šťavy.

Okrem jednotlivých sirupov ponúkame aj hotové drinky. Produkty sú všetky v 1 litrových baleniach.

Vyberte si na e-shope: eshop.coffea.sk/eshop/sirupy-sss-sport-spring-strong/c-6.xhtml

 

 

Hypotonický sirup:

- dopĺňa hladinu minerálov pri fyzickej aktivite, požíva sa počas výkonu, doporučený pomer riedenia s vodou je 1 : 16 čo znamená že z jedného litra sirupu si dokážete spraviť 17 litrov hotového nápoja, je vhodný pre deti od 6 rokov. Cena 14,90 a v tomto prípade jeden liter hovotého nápoja vyjde 0,87€.

sirup_hypotonicky_sss.jpg    napoj_hypotonic_sss.jpg

Hypertonický sirup:

- Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, je vhodný pre deti od 6 rokov a doporučuje sa piť v regeneračnej fáze (mimo výkonu). Dávkovanie je tu 1:6 čo znamená že si zarobíte až 7L hotového nápoja. Sirup stojí 5,90€ a jeden liter nápoja Vás vyjde 0,84€

Sirup_hypertonicky_sss.jpg   napoj_hypertonic_sss.jpg

Izotonický sirup:

- draslík prispieva k správnemu fungovanie svalov a nervového systému. Doporučuje sa vypiť 0,5L hotového nápoja 30 minút pred a 30 minút po výkone. Je vhodný aj pre najmenších športovcov už od 6 rokov. Dávkovanie je tu 1:11 čo znamená že si zarobíte až 12L hotového nápoja. Pri cene 12,90€ Vás 0,5L hotového nápoja vyjde 0,54€.

 

sirup_izotonicky_sss.jpg    napoj_izotonic_sss.jpg

L-Carnitin sirup:

sirup pre športovcov na podporu spalovania tukov. Doporučuje sa pre deti od 15 rokov. Najlepšie je užívanie 30 minút pred výkonom. Chráni pred vyčerpaním, zlepšuje náladu, zabraňuje nástupu úvany, získava energiu z tukov a zrýchluje energetický metabolizmus. Dávkovanie je 1:14, čo znamená že si zarobíte 15L hotového nápoja. Pri cene 11,90 Vás jeden liter hotového nápoja vyjde 0,79€.

 

sirup_L_carnitine_sss.jpg    napoj_l_carnitin_sss.jpg

Srvátkový proteín 82 – prášok:

Vysokokvalitný čistý mliečny proteín. Podpora na tvorbu svalovej hmoty. je zdravý zdroj bielkovín z nízkym obsahom tuku a cukru. Podporuje spevnovanie kostí a zubov, výživu svalovej hmoty. Požívať po výkone pred spaním v kľudovom režime. Práškový s príchuťou kakao. Doporučené dávkovanie:

20g do 400ml mlieka, vtedy nás jeden hotový nápoj vyjde 0,38€ alebo 40g do 400 ml vody vtedy nás jeden hotový nápoj vyjde 0,76€. Cena proteinu je 19€.


 

                                                               

 

 

 

 

COFFEA Drinks, s.r.o. - výrobca sirupov a limonád  - logo
Firma:
COFFEA Drinks, s.r.o. - výrobca sirupov a limonád
Adresa:
Trakovice 476, prevádzka + Podzámska 2/a, Hlohovec predajňa + laboratórium + e-shop
Telefón:
+421335343884
Fax:
033 / 53 43 883
Kontaktná osoba:
Ing. Daniela Vopátová