Femina - požičovňa svadobných šiat, predaj doplnkov

Svadobný salón, požičovňa svadobných šiat, spoločenských šiat, šiat na na 1 sv. prijímanie.

Femina - požičovňa svadobných šiat, predaj doplnkov

Femina - požičovňa svadobných šiat, predaj doplnkov, Trnava

Svadobný salón, požičovňa svadobných šiat, spoločenských šiat, šiat na na 1 sv. prijímanie.

Adresa: Trojičné námestie 10, 917 01 Trnava
Telefón:033/5511561
Kontaktná osoba:Mgr. Jana Mrvová - majiteľka
E-mail:femina@svadbafemina.sk

FEMINA vznikla v roku 1989 ako svadoný butik.Obchodík bol priamo na námestí v Trnave v historickej budove. Po roku a pol sa FEMINA presťahovala do novovybudovaných priestorov pod DK TYRNAVIA na Trojičnom námestí, kdesídli dodnes. Po ďaľších 2 rokoch rozšírila FEMINAsvoju pôsobnosť aj do Pezinka, kde tiež sídli v DK na Holubyho ulici. Okrem vlastnej produkcie svadobných a spol.šiat patria do ponuky aj šaty firmy Eddy K a francúzke značkové modely Diwi, Yes, Himalaya.Za dvanásť rokov našej činnosti sme obliekli množstvo neviest, ale aj televízne moderátorky, operné speváčky a speváčky pop music.Ak sa rozhodnete využiť naše služby, veríme, že budete patriť k našim spokojným klientkám.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.