Hotel Prestige****

Hotel Prestige****

Prenájom bytov –garzónky, 1 a 2 izbové byty, GARNI izby v *** hviezdičkovej kategórii, 4****Hotel Prestige Trnava

Adresa: Sladovnícka 15, 917 01 Trnava
Telefón:33/59 17 911, 33/5917 999
E-mail:recepcia@hotelprestige.sk

Luxusný design hotel Prestige, navrhnutý poprednými slovenskými architektmi špecializujúcimi sa na hotelový design sa nachádza v blízkosti historického centra mesta Trnava.

Veríme, že svojou výhodnou strategickou polohou, unikátne riešeným interiérom s dôrazom na komfort a profesionálnymi službami personálu sa stane obľúbeným miestom v čase Vašich návštev mesta Trnava.

Trnava je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska, ktoré sa do jeho histórie zapísalo už v roku 1238 ako prvé slobodné kráľovské mesto.

V súčasnosti je Trnava krajským mestom – známym aj ako „Malý Rím“ - v ktorom žije takmer 70 000 obyvateľov. Je preslávená množstvom nádherných kostolov, sídlom univerzít a turistických atrakcií, ktoré z nej robia centrum spoločenského, kultúrneho a športového života na Slovensku.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.