Hotel Prestige****

Hotel Prestige****

Prenájom bytov –garzónky, 1 a 2 izbové byty, GARNI izby v *** hviezdičkovej kategórii, 4****Hotel Prestige Trnava

Adresa: Sladovnícka 15, 917 01 Trnava
Telefón:33/59 17 911, 33/5917 999
E-mail:recepcia@hotelprestige.sk

Luxusný design hotel Prestige, navrhnutý poprednými slovenskými architektmi špecializujúcimi sa na hotelový design sa nachádza v blízkosti historického centra mesta Trnava.

Veríme, že svojou výhodnou strategickou polohou, unikátne riešeným interiérom s dôrazom na komfort a profesionálnymi službami personálu sa stane obľúbeným miestom v čase Vašich návštev mesta Trnava.

Trnava je jedno z najvýznamnejších miest Slovenska, ktoré sa do jeho histórie zapísalo už v roku 1238 ako prvé slobodné kráľovské mesto.

V súčasnosti je Trnava krajským mestom – známym aj ako „Malý Rím“ - v ktorom žije takmer 70 000 obyvateľov. Je preslávená množstvom nádherných kostolov, sídlom univerzít a turistických atrakcií, ktoré z nej robia centrum spoločenského, kultúrneho a športového života na Slovensku.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.