Ján Ostríž, predaj prírodného kameňa

Predaj prírodného kameňa z celého sveta - žula, andezit, mramor, travertín. Lepenie obkladov, pokládka dlažieb, stavba kamenných múrov, gabiónov. Realizácia záhrad, okrasné jazierka.

Ján Ostríž, predaj prírodného kameňa

Prírodný kameň, žula, mramor, andezit, obklady, dlažby, Trnava

Predaj prírodného kameňa z celého sveta - žula, andezit, mramor, travertín. Lepenie obkladov, pokládka dlažieb, stavba kamenných múrov, gabiónov. Realizácia záhrad, okrasné jazierka.

Adresa: Trstínska cesta 2, Trnava
Telefón:033 / 550 24 50, 0905 479 074
E-mail:toposreal@toposreal.sk

Naša firma pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Do roku 2005 boli aktivity firmy zamerané na obchod a služby v stavebníctve. Od roku 2006 tvorí hlavné ťažisko činnosti firmy predaj prírodného kameňa z celého sveta.

V ponuke sú rôzne materiály nepravidelných tvarov (andezit, vápenec, žula, mramor, travertín, rula, pieskovec, bridlica), ale aj formátované (upravované sekaním, rezaním a brúsením). Pre nášho zákazníka zabezpečujeme rozvoz po celom území SR, prípadne do zahraničia. Zároveň prevádzame lepenie obkladov, pokládku dlažby, stavbu ohradových i oporných múrov z kameňa samostatného, alebo uloženého v drôtených (gabiónových ) košoch. Sme tu, aby sme Vás maximálne uspokojili. Samozrejmosťou je zákazková výroba, aby sme vyhoveli aj tým najnáročnejším zákazníkom a splnili ich predstavy a priania. Zabezpečíme aj návrh záhrady, skaliek, jazierok a závlah až po samotnú realizáciu. Spracujeme Vám cenovú ponuku po vyplnení kontaktného formulára, alebo nás poprípade môžete kontaktovať buď telefonicky, alebo e-mailom.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok:8:0017:00
Utorok:8:0017:00
Streda:8:0017:00
Štvrtok:8:0017:00
Piatok:8:0017:00
Sobota:8:00 12:00
Nedeľa:zatvorené

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.