Lekáreň Farmácia

Lekáreň Farmácia

Lekáreň Farmácia v Trnave

Adresa: Zelený kríčok 2, 917 01 Trnava
Telefón:+421332333744
E-mail:farmacia@lekis.sk

Lekáreň Farmácia, so sídlom v Trnave na ulici Zelený kríčok, ponúka svojim zákazníkom široký sortiment liekov vydávaných nielen na predpis, ale aj voľnopredajné lieky rôznych značiek a zdravotnícke pomôcky za tie najlepšie a najvýhodnejšie ceny. Navštívte nás a presvedčte sa sami!

Vydávame a predávame nielen lieky a zdravotnícke pomôcky, ale ponúkame aj homeopatiká, liečebnú kozmetiku a rôzne vitamínové prípravky a výživové doplnky. Navyše Vám ponúkame aj veterinárne lieky pre domáce zvieratá. V našej výdajni liekov si zákazníci môžu dať odmerať tlak, prípadne cholesterol. Spravte niečo pre svoje zdravie. Radi Vás u nás uvítame!

U nás nájdete všetko, čo potrebujete. Našou snahou je ponúknuť zákazníkom tú najširšiu škálu liekov a rôznych lekárenských a zdravotníckych výrobkov najrozličnejších a najkvalitnejších značiek. Disponujeme odborným personálom s bohatými praktickými skúsenosťami, ktorí k zákazníkom pristupujú ústretovo a snažia sa im poradiť čo najlepšie a navrhnúť im len tie najvýhodnejšie riešenia. Sme tu pre Vás!

Neváhajte a navštívte našu výdajňu liekov a presvedčte sa o našich kvalitách. V prípade akýchkoľvek otázok nám pokojne zavolajte na uvedené telefónne číslo, napíšte správu na e-mailovú adresu, kontaktujte nás prostredníctvom formulára, alebo príďte priamo do našej predajne na ulicu Zelený kríčok.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok:08.0018.00
Utorok:08.0018.00
Streda:08.0018.00
Štvrtok:08.0018.00
Piatok:08.0018.00
Sobota:09.0012.00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.