Lekáreň Pinia

Lekáreň Pinia

Lekáreň Pinia v Trnave

Adresa: Veterná 40 (Tesco), 917 01 Trnava
Telefón:+421335505540
E-mail:pinia@pinia.sk

Hlavnou filozofiou našej lekárne je poskytovať kvalitnú lekárenskú starostlivosť dostupnú každý deň vrátane sviatkov. Je v našom záujme, aby sme poskytovali všetkým pacientom a klientom lekárne nadštandardné služby. Podľa nášho presvedčenia je cieľom lekárenskej starostlivosti napomáhať pacientovi v procese navrátenia optimálneho zdravia a to ľahkou dostupnosťou potrebného lieku v ktorýkoľvek deň a zrozumiteľnou informáciou o ňom.

Dôležitou súčasťou starostlivosti o zdravie je aj užívanie liekov dostupných bez lekárskeho predpisu tzv. voľno predajných liekov, ktoré môžu v prípade nekomplikovaných ochorení pomôcť pri úľave od príznakov ochorenia. Práve v oblasti samoliečenia vidíme nezastupiteľnú úlohu lekárnika v našej lekárni.

Preto sa snažíme o neustále rozširovanie sortimentu voľno predajných liekov, doplnkov výživy a liečebnej kozmetiky za prijateľné ceny. Nadštandardnou službou, ktorú poskytujeme našim klientom je rýchla diagnostika a poradenstvo ohľadom kardiovaskulárneho rizika meraním BMI, TK, hladiny glukózy, cholesterolu a triglyceridov. Našou snahou je vytvoriť pre pacientov „ich“ lekáreň, ktorej by zostali verní a do ktorej by sa s dôverou vracali.


Ponuka:

* ústretové otváracie hodiny
* možnosť platby platobnými kartami
* výdaj a predaj humánnych liekov
* predaj doplnkového sortimentu
* predaj veterinárnych liekov
* výdaj a predaj zdravotníckeho materiálu
* individuálnu prípravu liekov

CHRÁŇ SI SVOJE SRDCE
Chráň si svoje srdce

* V rámci projektu „Chráň si svoje srdce“ s Farmaceutickou fakultou UK Vám zmeriame hodnotu glukózy, cholesterolu a triglyceridov (cena jedného prúžku je 50,- Sk, je nutné sa objednať)
* Zmeriame hodnotu tlaku krvi profesionálnym tlakomerom OMRON M7
* Následne Vám poradíme a vysvetlíme tému srdcovo cievnych ochorení
* Ponúkneme informačné materiály o zdravom životnom štýle a ateroskleróze

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok:09.0021.00
Utorok:09.0021.00
Streda:09.0021.00
Štvrtok:09.0021.00
Piatok:09.0021.00
Sobota:09.0021.00
Nedeľa:09.0021.00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.