Masáž, Mária Viskupičová

Masáž, Mária Viskupičová

Masáž, masážny salón, masérske služby, masérka Mária Viskupičová v Trnave

Adresa: Paulínska 20, 917 01 Trnava
Telefón:033/ 233 37 19
E-mail:oxiline.tt@gmail.com

Pôsobíme v oblasti masérske služby, starostlivosť o telo, poradenstvo, relax.
Klientom ponúkame masáž šije, masáž chrbta, celkovú masáž, masáž tváre, bahenný zábal chrbta, bahenný zábal komplet celého tela, anticelulitídový zábal, anticelulitídovú masáž, telový peeling, čokoládovú masáž, Reiky - relax.

Aplikujeme a predávame výrobky z mŕtveho mora od firmy Zdravé veci (Jordánsko)

Disponujeme osvedčením Manuálna masáž - klasická, Certifikát Reiky I.

Kvalitná masáž je vhodný spôsob, ako si uvolniť stuhnuté svalstvo a dopriať relax. Stuhnuté svaly, pohybové problémy, ktoré v dôsledku vyťaženia spôsobujú rôzne druhy bolestí a problémov, je potrebné riešiť výberom adekvátnej masáže. Nezabúdajte tiež na svaly, ktoré sú ochabnuté a ktoré je potrebné vhodným precvičovaním revitalizovať. Rovnako dôležité sú aj psychické aspekty, pretože môžu byť príčinou zdravotných problémom. Dôležitá je správna výživa.

Ponúkame výrobky z mŕtveho mora a odporúčame ich používať práve pri problémoch s pokožkou tela, vlasovou pokožkou. Výrobky majú blahodarný vplyv a liečivý účinok už pri krátkodobom užívaní. U klienta sa tak rýchlo objaví spokojnosť s týmito výrobkami.

Začnite teda počúvať sami seba, starajte sa o svoje telo aj dušu! A ak si neviete rady a potrebujete pomoc, sme tu pre Vás!

Ponúkame klientom príjemné prostredie a relax, ako aj darčekové poukážky a permanentky na masáž.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.