Milan Homola - MIKA - plastové, drevené okná a dvere

Firma sa zaoberá dodávkou plastových ako i drevených okien a dverí. Súčasťou kompletnej dodávky sú samozrejme parapety, žalúzie a siete proti hmyzu. Ku každej zákazke pristupujeme individuálne podľa potrieb zákazníka

Milan Homola - MIKA - plastové, drevené okná a dvere

OKNO-MIKA - okná, dvere, drevené, plastové, zimné záhrady, brány, Omšenie okr. Trenčín

Firma sa zaoberá dodávkou plastových ako i drevených okien a dverí. Súčasťou kompletnej dodávky sú samozrejme parapety, žalúzie a siete proti hmyzu. Ku každej zákazke pristupujeme individuálne podľa potrieb zákazníka

Adresa: Omšenie 135, Omšenie okr. Trenčín
Kontaktná osoba:Milan Homola
Mobil:0910536032
E-mail:okno-mika@okno-mika.sk

OKNO-MIKA je obchodno-montážna firma.

Firma OKNO-MIKA spolupracuje s poprednými spoločnosťami, ktoré sú lídrami na Slovenskom a Českom trhu vo výrobe plastových, drevených i hliníkových okien a dverí ako aj garážovej a tieniacej techniky.

Dodáva výrobky na mieru. Veľkosť, tvar rámu (či sa jedná o klasické štvorcové, skosené, zaoblené alebo kruhové okno) sa navrhuje priamo podľa požiadaviek zákaznika.

Držíme sa filozofie: NÁŠ ZÁKAZNÍK - NÁŠ PÁN. Osobný rast firmy závisí od spokojnosti platiacich zákazníkov a to je pre nás prvoradé.

Ako samozrejmosť ponúkame zákazníkom ZDARMA spracovanie

* predbežnej cenovej kalkulácie
* a nezáväznú obhliadku stavby na miest

V prvom rade sa snažíme vyjsť zákazníkom maximálne v ústrety v súlade s jeho časovým harmonogramom. To znamená, že vieme poskytnúť služby bez príplatku i mimo pracovnej doby, prípadne v soboty i nedele tak, aby to zákazníkovi nezasahovalo do jeho povinností..
Montáž a konkrétnu hodinu dohodneme 2-3 dni vopred.

Samotná výmena okna prebieha približne 1 hodinu a to tým spôsobom, že najskôr zdemontujeme staré okno a hneď osadíme nové. V žiadnom prípade nepostupujeme systémom, ze zdemontujeme všetky staré okná naraz v celom byte.

Výmena okna sa skladá z 3. krokov:

* z demontáže starého okna
* z montáže nového okna
* z murárskych výspravok ostenia

Záleží na zákazníkovi, či má záujem o kompletné vykonanie prác od firmy OKNO-MIKA, alebo si okná zdemontuje sám, montáž si nechá urobiť od našej firmy a dokončovacie práce si zasa urobí sám.

Neodporúčame zákazníkom robiť montáž nových okien vlastnými silami, hlavne z toho dôvodu, že je potrebné dodržať technologický postup, to znamená, že kotviace prvky, ktoré sa používajú na upevnenie okna do múru musia byť odolné voči vlhkým priestorom a rozloženie kotiev musí byť také, aby zaistili bezproblémový prenos síl do muriva. Vzniknuté medzery medzi oknom a stenou sa potom vyplnia polyuretánovou penou. Naši montážnici majú bohaté skúsenosti a prax v tejto oblasti.

Už na začiatku bolo spomenuté, že veľmi dôležitá je kvalita okna, ale veľmi dôležitou súčasťou dobrého okna je správna montáž. Ak kvalita jedného z týchto faktorov zlyhá, okno stráca svoju funkčnosť.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.