Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Flexibilná predajkyňa luxusných šperkov - BB, TT

Flexibilná predajkyňa luxusných šperkov - BB, TT

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Trnava
Možný termín nástupu:
01.02.2018
Hlavný
Ponúkame:
- vzdelávanie a odborný rast,

- pracovné oblečenie a šperky,

- ponúkame dlhodobú a perspektívnu spoluprácu.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
900 - 1000 EUR/mesiac + diéty
Pre zaradenie do výberového konania požadujeme zaslať emailom životopis a motivačný list, v ktorom popíšete, prečo ste vhodným kandidátom na túto pozíciu na adresu pohovory@mikusdiamonds.sk.

Žiadosti, ktoré nebudú obsahovať požadované dokumenty nebudú zaradené do výberového konania a uchádzačom nebude zaslaná odpoveď.
Rodinná tradícia spájajúce dve generácie, ručná výroba v klenotníckej dielni v Trenčíne a členstvo na diamantovej burze v Antverpách radia značku Mikuš Diamonds už 20 rokov medzi špičku na slovenskom klenotníckom trhu. Náš úspech stojí na poctivej práci, profesionalite a neustálych inováciách. Sedem predajní Mikuš Diamonds po celom Slovensku nájdete konkrétne v Bratislave, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici, Prešove, Košiciach a od marca 2018 v Trnave.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
7.1.2018
Počet videní:
504