Úvod > Ponuka práce > Automobilový priemysel > Inžinier zaistenia kvality nakupovaných dielov

Inžinier zaistenia kvality nakupovaných dielov

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Automobilový priemysel
V meste:
Trnava
Možný termín nástupu:
Dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu

- široký sociálny program (osobné prémie, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, podnikové chaty, jednorazová ročná odmena, nadštandardná zdravotná starostlivosť, možnosť prispievania na DDS)

- 13. a 14. plat
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
O spoločnosti:
Spoločnosť BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave patrí medzi najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne s mnoho ročnou históriou. Pracujú pre nás ľudia, ktorí sú nielen manuálne zruční a sú špecialisti vo svojom odbore, ale zároveň ich spája i záujem o nové technológie v oblasti automobilového priemyslu.

Viac ako 840 zamestnancov venuje svoje každodenné úsilie zabezpečeniu čo najkvalitnejšej výroby a poskytuje služby, ktoré oceňujú i zákazníci ako sú značky Porsche, Ferrari, Maserati, Volvo, Fiat a ďalší. Výsledkom sú bezpečné autá s našimi silentblokmi a plastovými komponentami ako napríklad pedálové súpravy.

Okrem výroby prinášame aj nové koncepčné riešenia. Od roku 2007 pracuje priamo v Trnave tím vývojových inžinierov, ktorí neustále inovujú diely podľa požiadaviek zákazníka.

Do našej spoločnosti hľadáme ľudí, ktorí zdieľajú aj naše spoločné hodnoty, ktorými sú precíznosť, zodpovednosť, inovácie a korektné zamestnanecké vzťahy s prvotriednou starostlivosťou o našich ľudí.

BOGE je zamestnávateľ, ktorý sa snaží naplniť nielen požiadavky zákazníkov, ale dbá i o svojich zamestnancov s cieľom poskytnúť nielen férové finančné ohodnotenie a mnoho benefitov, ale snahou dať im aj „niečo“ navždy (nové zručnosti, znalosti, podporu pri vzdelávaní).
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
4.1.2018
Počet videní:
537