Úvod > Ponuka práce > Výroba, priemysel > PSA Trnava- Hľadáme vodič na VZV skupine C

PSA Trnava- Hľadáme vodič na VZV skupine C

Pracovná oblasť:
Výroba, priemysel
V meste:
Trnava
Možný termín nástupu:
Ihneď
Hlavný
Ponúkame:
Edymax, personálna agentúra s dlhodobou tradíciou, ponúka:PSA Peugeot, vodič na VZV skupine C výroby v automobilovom priemysle, ubytovanie, doprava do práce na vlastné náklady, výhodné platové podmienky 3,45 eur/h v čistom, vyplácanie záloh po 1. odpracovanom týždni.
Stravné lístky 2,85 eur.
Požadujeme minimálne SOU vzdelanie, prax vo výrobe, dobrý zdravotný stav, trestnú bezúhonnosť. Miesto výkonu práce, Slovensko - Trnava.

Registrácia zdarma.

Priniesť OP, kartičku poistenca

Pracovný čas:
Pondelok - Piatok od 08h - 16h 30min

Adresa: Pekárska 21 Trnava (pri námestí blízu hlavnej pošty)
mobil.+421 907 758 455

Chyť si svoju prácu ešte dnes!

Čakáme na Vás!
Náplň práce:
Výroba automobilov - montáž, zvarovňa, karosáreň, lakovňa, logistika, lisovňa
Ponúkaný plat:
651 eur brutto / bónus na dochádzku
Vhodná pre absolventa:
Nie
Podmienky výberového konania:
Testovanie v PSA
Ústne pohovory
Edymax Personnel Services je personálna agentúra s dlhoročnou tradíciou a s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Poskytne Vám stabilné pracovné miesto, pravidelný príjem a množstvo výhod pre Váš kariérny rozvoj.Ponúkame prácu v automobilovom, elektrotechnickom, textilnom a strojárenskom priemysle na pozíciách operátor výroby, vodič VZV, šička, elektromontážnik, zvárač, obrábač kovov, obsluha CNC strojov, mechanik, či zámočník.
Kontakt:
Peter Velšic Senior Coordinator, + 421 907 758 455
tel:
+ 421 907 758 455
pvelsic@edymax.com
Dátum pridania:
6.11.2011
Počet videní:
10554

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára