Úvod > Ponuka práce > Výroba, priemysel > Strojárenský pracovník - vulkanizácia

Strojárenský pracovník - vulkanizácia

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Výroba, priemysel
V meste:
Trnava
Možný termín nástupu:
Ihneď
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu

- široký sociálny program (DDS, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, výrobné prémie, podnikové chaty, jednorazová ročná odmena, nadštandardná zdravotná starostlivosť, príspevok na dopravu a iné..)

- 13. a 14. plat
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
1000
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
O spoločnosti:
Spoločnosť BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave je súčasťou čínskeho koncernu CSR a pôsobí na slovenskom trhu od januára 2000. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva takmer 800 zamestnancov.

Závod v Trnave je zameraný na výrobu gumokovových a plastových dielov, ktoré tlmia vibrácie motorov a podvozkov vo všetkých typoch motorových vozidiel. Naše výrobky sa nepoužívajú len v automobiloch, ale napríklad i v koľajových vozidlách, lodiach či lietadlách. BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. nie je len výrobným závodom.

V roku 2007 tu vzniklo vývojové oddelenie. Tím vývojárov a konštruktérov navrhuje diely podľa požiadaviek zákazníka a spolupracuje pri ich zavadzaní do výroby. Diely sú navrhované do podvozkov značiek Porsche, Ferrari, Maserati, Fiat a do tlmičov.

V roku 2014 vznikol „shared service“, ktorý poskytuje medzinárodnú podporu v oblasti nákupu, predaja, financií i právnych služieb.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
17.6.2017
Počet videní:
441