REALFINANC, s.r.o. - realitná kancelária

REALFINANC - služby v oblasti nehnuteľností, predovšetkým sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Zabezpečujeme aj kompletný servis v organizačnej a právnej oblasti.

REALFINANC, s.r.o. - realitná kancelária

Reality Trnava

REALFINANC - služby v oblasti nehnuteľností, predovšetkým sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Zabezpečujeme aj kompletný servis v organizačnej a právnej oblasti.

Ponúkame služby v oblasti nehnuteľností, predovšetkým sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Okrem toho, že sprostredkovávame predaj, kúpu a prenájom všetkých typov nehnuteľností, zabezpečujeme aj kompletný servis v organizačnej a právnej oblasti, a to najmä vypracovanie návrhov zmlúv, návrhov na vklad do Katastra nehnuteľností, znaleckého posudku, geometrických plánov a zabezpečenie ďalších potrebných dokladov.
Ťažiskom spoločnosti je predaj bytov, rodinných domov a pozemkov pre individuálnu bytovú výstavbu v TRNAVE a blízkom okolí, Bratislava a okolie, Pezinok a okolie , Senec a okolie, Hlohovec a okolie, Piešťany a okolie, Sereď.

Pri realizácii kúpy nehnuteľnosti Vám v prípade potreby bezplatne zabezpečíme úver v peňažných ústavoch ( ČSOB banka a.s., Slovenská sporiteľňa a.s., UniCredit bank a.s.,VÚB a.s., Tatra banke a.s., VOLKSBANK Slovensko a.s., Prima banka Slovensko a.s.,OTP banka a.s.), v spolupráci s FINCENTRUM a.s. prefinancujete kupovanú nehnuteľnosť až do 100% hodnoty.
Pri priamej platbe zabezpečíme vinkuláciu v peňažnom ústave do doby nadobudnutia nového majiteľa zapísaním na príslušnom katastri.
Dbáme na to, aby požadovaná provízia bola adekvátna nielen vynaloženým nákladom, ale aj kvalite poskytovaných služieb.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Marcel Sagan

Marcel Sagan +421911857987090585798720948857987

Martin Nemec

Martin Nemec +4219036777730917373153, nemec@realfinanc.sk

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.