RELAXAČNÉ CENTRUM - MORSKÁ SOĽNÁ JASKYŇA

Relaxačno - rehabilitačný pobyt v Morskej soľnej jaskyni, spolu s možnosťou využitia rôznych overených metód prírodného liečiteľstva. Naša TRNAVSKÁ MORSKÁ SOĽNÁ JASKYŇA je z morskej soli (nie kamennej), dovezenej z Mŕtveho mora (Jordánsko).

RELAXAČNÉ CENTRUM - MORSKÁ SOĽNÁ JASKYŇA

RELAXAČNÉ CENTRUM - MORSKÁ SOĽNÁ JASKYŇA v Trnave

Relaxačno - rehabilitačný pobyt v Morskej soľnej jaskyni, spolu s možnosťou využitia rôznych overených metód prírodného liečiteľstva. Naša TRNAVSKÁ MORSKÁ SOĽNÁ JASKYŇA je z morskej soli (nie kamennej), dovezenej z Mŕtveho mora (Jordánsko).

Adresa: Tehelná 6/A (v Jame), 917 00 TRNAVA
Telefón:0905 613445, 0905 679265
E-mail:morska@solnajaskynatt.sk

Vítame Vás v unikátnom zariadení, poskytujúcom svojim charakterom služby, ako jediné na Slovensku, priamo v našom meste Trnava. Zvláštnosťou je ponuka relaxačno - rehabilitačného pobytu v Morskej soľnej jaskyni, spolu s možnosťou využitia rôznych overených metód prírodného liečiteľstva.
Pobytom v našom Relaxačnom centre rozširujeme škálu liečebných prostriedkov bez chémie a iných produktov, zaťažujúcich náš organizmus, bez najmenšieho rizika, teda liečebné kúry, ktoré s plnou vážnosťou odporúčajú poprední odborníci z radov pneumológov, alergológov, pediatrov, kožných a krčných lekárov.
Relaxačné centrum bolo zriadené z dôvodu dostupnosti mikroklimatickej podpornej liečby aj pre ľudí, ktorí nemajú možnosť cestovať každoročne k moru, či z finančných alebo časových dôvodov. Nemusíte už cestovať k moru, pretože mikroklíma soľnej jaskyne je mimoriadne intenzívna a pripomína prímorské oblasti. Meraniami je dokázané, že minerály soli sa v jaskyni uvoľnujú oveľa intenzívnejšie, ako vo voľnej prírode, takže počas 45 min. kúry pacient vdýchne množstvo zodpovedajúce 3-4 dňovému pobytu pri mori. Počas procedúry klienti sedia alebo ležia na polohovateľných lehátkach, počúvajú príjemnú relaxačnú hudbu (šum mora, vietor, spevavé vtáky, deti rozprávky), v prítmí fototerapeutického svetla inhalujú ovzdušie nasýtené minerálmi z Mŕtveho mora, a to pri kontrolovanej teplote 23°C.

Ďalšie služby Relax - centra:

* Reflexná terapia + diagnostika
* Reflexná masáž chodidla - masírovanie reflexných bodov chrbtice a vnútorných orgánov
* Odblokovanie krčnej chrbtice
* Lymfodrenáž
* Bankovanie
* MA-URI - holistická (celistvá) metóda prírodného liečiteľstva, masáž celého tela /N. Zéland/ na fyzickej úrovni pôsobí osviežujúco na telo, prečisťuje a stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, odblokovanie stresu pri prekrásnej originálnej polynézskej hudbe, harmónia tela, ducha a duše
* Medová detoxikačná masáž - med má schoposť viazať na seba škodlivé toxíny, masážou sa odhlieňujú priedušky. Masáž je vhodná pre dospelých aj deti
* Klasická masáž

Predaj produktov
Z MŔTVEHO MORA :
morská soľ, morské bahno, rôzne druhy krémov obsahujúce minerály a stopové prvky soli a výťažok aloe vera (vynikajúce výsledky pri kožných chorobách, spomalenie procesu starnutia) na denné použitie
BIOINFORMAČNÉ PRÍPRAVKY - pomocou dvanástich bioinformačných prípravkov sa môžete zbaviť viacerých uložených toxínov a celkovo zregenerovať svoje telo, prečistiť všetky meridiány a organy, zlepšiť svoju celkovú obranyschopnosť a odolnosť organizmu, napr. prevencia proti chrípke, bez liekov zaťažujúcich vaše orgány...
Jeden z prípravkov, Baktevir, dostal ocenenie najlepší prírodný produkt za rok 2005 na svete!
BIOINFORMAČNÉ ČAJE - zloženie z bylín pôvodom z juhoamerických a austrálskych pralesov + európske byliny, výroba kontrolovaná farmaceutickým priemyslom v Českej republike.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok:09:0021:00
Utorok:09:0021:00
Streda:09:0021:00
Štvrtok:09:0021:00
Piatok:09:0021:00
Sobota:09:0021:00
Nedeľa:09:0021:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.