Salón Eva - starostlivosť o Vaše ruky a nohy

Salón Eva je orientovaný hlavne na ošetrenie, skrášlenie rúk a nôh. Vidieť zdravé pekne upravené ruky a nohy spraví radosť nielen vám, ale zaručene zapôsobí aj na vaše okolie. Ponúkame širokú škálu rôznych akreditovaných rekvalifikačných a iných kurzov.

Salón Eva - starostlivosť o Vaše ruky a nohy

Salón Eva - e-shop, starostlivosť o vaše ruky a nohy, Trnava

Salón Eva je orientovaný hlavne na ošetrenie, skrášlenie rúk a nôh. Vidieť zdravé pekne upravené ruky a nohy spraví radosť nielen vám, ale zaručene zapôsobí aj na vaše okolie. Ponúkame širokú škálu rôznych akreditovaných rekvalifikačných a iných kurzov.

Adresa: Vladimíra Clementisa 51, 917 01 Trnava
Telefón:0903 342 123
Kontaktná osoba:Eva Mrázová
E-mail:evamrazova@chello.sk

Naše služby:
Pedikúra
Manikúra
Nechtové špony
Depilácia
Reflexná masáž
Gélové nechty
Parafínové zábaly
Peeling a masky

PEDIKÚRA:

• Mokrá, klasická
Kúpeľ, odstránenie zrohovatenej kože na chodidlách, úprava a skrátenie nechtov, základná masáž.

MANIKÚRA :

• Klasická manikúra
Úprava nechtov, kúpeľ, úprava kožičiek, výživa.
• Japonská manikúra- glosy shine
Vlešťovanie včelích voskov pre pevnejšie a krajšie nechty už po dvoch ošetreniach.
• Dvojfázový kondicionér- thuya bi fase condicioner
Princíp japonskej manikúry, ale na rastlinnej báze. Pevné nechty už po 3 ošetreniach. Veľmi vhodné aj na pánsku manikúru.
• Dekorácie nechtov, lakovanie
Dekoratívne lakovanie, nálepky, kamienky, trblietavý prach, stamping nail art (pečiatky na nechty), francúzske lakovanie.

NECHTOVÉ ŠPONY :
• Nechtové špony
Prúžky zo špeciálnej umelej hmoty s pamäťou, ktoré sa lepia na necht a zabraňujú vrastaniu. Pre väčšiu priľnavosť a odolnosť sa nanáša aj pedikérsky gél.

Dovolím si na úvod pár slov o našej firme. Salón Eva vznikol v roku 1997 tak ako snáď tucty iných podobných salónov, ktorý je orientovaný hlavne na ošetrenie, skrášlenie rúk a nôh.
V dnešnej dobe už asi nemusím hovoriť o tom, aké dôležité je sa starať o svoje nohy, ktoré nás, teda aspoň väčšinu z nás nesú celým životom. Mali by sme im venovať patričnú pozornosť.
Samozrejme nemenej dôležitá je aj starostlivosť o ruky. Vidieť zdravé pekne upravené ruky a nohy spraví radosť nielen vám, ale zaručene zapôsobí aj na vaše okolie.
Po desiatich rokoch práce a skúseností môžem povedať, že o môj obor je stále väčší záujem, preto sa neustále učíme a zdokonaľujeme vo všetkých smeroch, aby sme vám mohli ponúknuť, len to najlepšie.
Popri službách, ktoré nájdete na našej stránke chcem spomenúť aj to, že vedomosti, ktoré máme si nechceme nechať len pre seba. Preto ponúkame širokú škálu rôznych akreditovaných rekvalifikačných a doplnkových kurzov, pre skupiny ľudí alebo aj jednotlivcov.
No a aby naša ponuka bola ešte komplexnejšia, môžete si u nás objednať a teda zakúpiť tovar, výrobky, nástroje a rôzny iný doplnkový sortiment určený pre potreby manikúry a pedikúry.
To je v krátkosti o tom čo nás a možno aj vás zaujíma. Tak teda nech poctivá a odborná práca za nás povie, že sme dobrí.
Teším sa na vás nových ako aj tých pravidelných zákazníkov prípadne ďalšiu spoluprácu.
S pozdravom.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.