Detské jasle TULIPÁN

Detské jasle TULIPÁN v tichej domčekovej štvrti Tulipán - súkromné zariadenie, ktoré dopĺňa rodinnú výchovu počas zamestnania rodičov detí. Poloha je veľmi výhodná pre mamičky cestujúce do Bratislavy alebo blízkych podnikov (JM,SACHS,...)

Detské jasle TULIPÁN

Súkromné detské jasle TULIPÁN v Trnave

Detské jasle TULIPÁN v tichej domčekovej štvrti Tulipán - súkromné zariadenie, ktoré dopĺňa rodinnú výchovu počas zamestnania rodičov detí. Poloha je veľmi výhodná pre mamičky cestujúce do Bratislavy alebo blízkych podnikov (JM,SACHS,...)

Adresa: Markovičova 40, 91701 Trnava
Telefón:Jasličky: +421 949 14 00 14, Kancelária: +421 908 619 619
Kontaktná osoba:sestrička Sonička
Mobil:0949140014
E-mail:info@jasletulipan.sk
Web:www.jasletulipan.sk

Detské jasle TULIPÁN Trnava

Detské jasle sa nachádzajú v lokalite tichej domčekovej štvrte Tulipán, vzdialenej asi 1 km od železničnej stanice, na rohu ulíc Bratislavská a Markovičova. Poloha je veľmi výhodná pre mamičky cestujúce do Bratislavy alebo blízkych podnikov (JM, SACHS,...)

V čom sú iné naše jasličky?

Detské jasle Tulipán, na Markovičovej 44 v Trnave, vznikli ako súkromné zariadenie, ktoré dopĺňa rodinnú výchovu počas zamestnania rodičov detí. V Detských jasliach TULIPÁN, sú pre nás dôležité, okrem štandardnej starostlivosti:

* Profesionálna jazyková príprava
* Priestranný dvor a záhrada
* Kvalitné stravovanie

Detské jasle sa nachádzajú v lokalite tichej domčekovej štvrte Tulipán, vzdialenej asi 1,5 km od železničnej stanice, na rohu ulíc Bratislavská a Markovičova. K objektu jaslí patria aj parkovacie plochy, ktoré dopomáhajú k bezproblémové odovzdaniu a vyzdvihnutiu detí.

Majitelia nehnuteľnosti, v ktorej sa jasličky nachádzajú vsadili na kvalitný a skúsený personál. O detičky sa starajú zdravotné sestričky a vychovávateľky s niekoľkoročnými skúsenosťami. V herni sú okrem veľkého možstva hračiek umiestnené aj malé stoly so stoličkami, kde deti maľujú, modelujú, hrajú spoločenské hry prípadne sa venujú rozumovým aktivitám.


Kuchyňu predstavuje pestrá a vyvážená strava, ktorá je pripravovaná pre deti podľa veku na základe záväzných materiálno - spotrebných noriem a receptúr pre predškolské a školské zariadenia v SR. Na základe oznámenia rodiča o alergii dieťaťa je strava potrebne upravená. Počas dňa je dodržiavaný pitný režim. Súčasťou jedálne je aj stôl a vysoké stoličky pre malé deti. Tie deti, ktoré už sami sedia, sú za detskými stolíkmi a učíme sa spolu kultúre stolovania.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.