Taxi Trnava

Taxi Trnava

Taxi služba v Trnave

Adresa: Autob., žel. stanica - stanoviská, 917 01 Trnava
Telefón:033/ 16 777

Trnava - taxi je najstaršia taxi - služba v Trnave, ktorá ponúka už dlhé roky kvalitné a spoľahlivé služby obyvateľom a návštevníkom mesta Trnava za prijateľné ceny.
Trnava - taxi disponuje vodičmi, ktorých prvoradou prioritou je slušné správanie a ochota výjsť v ústrety zákazníkom. Veľmi dobre poznajú mesto Trnava a jeho okolie, dokážu ochotne poradiť, či pomôcť pri hľadaní cieľovej zastávky klienta.
Samozrejmosťou je, že naša taxi - služba je prevádzkovaná Non - stop, pripravená kedykoľvek vyraziť za klientom a dopraviť ho na požadované miesto v rámci celej EU za vopred dohodnuté cestovné, s kvalitnými, spoľahlivými a bezpečnými vozidlami.

Pre našich klientov sa snažíme ponúknuť čo najširšiu ponuku služieb pri zachovaní
maximálnej kvality :
preprava osôb v klimat. utomobiloch
kompletný letiskový servis
diaľkové taxi do celej európy
prevoz zásielok alebo tovaru
prenájom vodičov pre Vaše vozidlá
svadobnú prepravu
firemná preprava s platbou na faktúru

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.