Penzión LINDAVA Budmerice

Ubytovanie Penzión LINDAVA Budmerice, stravovanie, catering, rozvoz jedál, servis ERP, servis PC, predaj registračných pokladníc.

Penzión LINDAVA Budmerice

Penzion Budmerice Ubytovanie

Ubytovanie Penzión LINDAVA Budmerice, stravovanie, catering, rozvoz jedál, servis ERP, servis PC, predaj registračných pokladníc.

Adresa: 90086 Budmerice, Jablonecká 2
Telefón:+421908798537
Kontaktná osoba:Ivan Baxa
E-mail:sibax@sibax.sk
www.www.sibax.sk

Ubytovanie Penzión LINDAVA Budmerice


* stravovanie
* catering
* rozvoz jedál
* prenájom miestností...

Trnava je vziadelená 15 km.
Bratislava 55 km.

Rezervácie na tel.čísle 0908 798537 od 10:00 do 20:00 alebo penzion-lindava@budmerice.sk. Cena ubytovania osoba/noc od 10,00 do 21,00 EUR. Možné množstvenné zľavy (dohoda).
V penzióne je k dispozícii 22 dvoj- a troj-lôžkových izieb s kúpelkou a WC, detské ihrisko, parkovanie v areáli, prístup na internet, možnosť celodenného stravovania v reštaurácii penziónu.


Ďaľšie služby:
* predaj a servis ERP registračných fiškálych pokladní
* PC, notebooky, pre firmy aj obecné úrady- možnosť aj na leasing.
* webhosting...

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Predaj a servis fiskálnych registračných pokladníc SIBAX Budmerice-Trnava

SIBAX je predajná aj servisná firma, ktorá Vám poradí, čo je pre Vašu prevádzku najvýhodnejšie a zabezpečíme aj kompletnú realizáciu vrátane hardvérového a softvérového vybavenia ako pre drobné prevádzky, tak aj pre prevádzky s väčším množstvom pokladníc.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.