Zlatníctvo Zlatý Orol

Zlatníctvo Zlatý Orol

Zlatníctvo Zlatý Orol - šperky, hodinky, prívesky, Trnava

Adresa: Radlinského 1/c, 917 01 Trnava
Telefón:033 5511 053
E-mail:zlatnictvo@zlaty-orol.sk

Firma Zlatníctvo Zlatý Orol sa zaobera štandartnými šperkami a vmenšom merítku poľovníckou tématikou.
V roku 1995 prišiel zvrat v tom, že poľovnícke šperky sa stali dominantou vo výrobe našej firmy, kde dnes už tvoria 75% celkovej výroby.
Zákazníci nás môžu nájsť v Trnave na Radlinského 1/c 917 01.

Poľovnícke šperky vyrábame z najrôznejších trofejí, ako najčastejšie : kelce /grandle / z jelenej zveri, líščie tesáky, štetky z diviaka, kamzíka, moriaka až po úplné špeciality, ako odznaky zo slučích paletiek, hubertove kostičky, bezoárové guličky, penisové kostičky: jazvec, medveď a pod… Tieto trofeje spracúvame do ušľachtilích kovov, ako zlato a striebro.
Priamo v predajni si môžu zákazníci vybrať pomerne zo širokého sortimentu náušníc , príveskov , náhrdelníkov, prsteňov ,náramkov a odznakov. To znamená , že zákazník má možnosť kúpiť hotový šperk , ale ak má svoje trofeje , alebo materiál v podobe zlomkového zlata , mincí, zubov a pod. vyrobíme šperk na objednávku, a v tom prípade platí zákazník len za prácu .

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.